O nás

Noční kurýr je dodací služba s novým přístupem. Není to jen noční rozvoz alkoholu, potravin, léků a květin. Je to poskytnutí přátelské pomoci za přátelskou cenu. Na Vaše přání vám dovezeme jakékoliv zboží na jakékoliv místo v Praze a v okolí Prahy. Neprodáváme zboží, jen poskytujeme zprostředkovatelské služby. Vašim jménem nakoupíme požadované zboží a dodáme jej v co nejkratší lhůtě na vámi vybrané místo. Doba dodání činí v průměru 35 minut.

Ceny alkoholu a potravin uměle nezvyšujeme ale platíte nám pouze za dovoz. Alkohol a potraviny kupujeme podle cen obchodního domu TESCO. Léky nakoupíme podle cen v Lekárně U Sv. Ludmily atp. Cenu zakoupeného zboží potvrdíme příslušnou účtenkou od Prodávajícího.

Nejčastěji objednávané zboží:

1. Alkohol.

2. Jídlo.

3. Léky.

4. Květiny.

Na webových stránkách uvádíme orientační ceny výše uvedeného zboží. Cena jakéhokoliv jiného Vámi objednaného produktu je cena přímo od prodávajícího.

Párty je v plném proudu a došly nápoje? Nemáte poblíž otevřený obchod? Nebo nemáte nikoho, kdo by na nákup zašel? S tím vám pomůže noční kurýr! Za méně než hodinu dovezeme vše, co si budete přát. Víme, že v takových situacích je důležité konat neprodleně, proto činí doba dodání objednávky v průměru 30 minut. Pracujete do půlnoci, jste unavení a nechcete si doma vařit? Obchody kolem jsou uzavřeny a máte prázdnou lednici? Nebo jste připravili málo jídla pro párty? To není žádný problém! Stačí nám zavolat nebo samostatně sestavit objednávku na našich webových stránkách a jídlo z nepopulárnějších fast foodů bude u vás na stole do 30 minut!

Máte teplotu? Bolí vás hlava? Nebo došly potřebné léky? Lékárny kolem jsou zavřené a zapomněli jste si koupit potřebné léky? Rychlé dodání léků až domů je pohodlná a spolehlivá služba. Stačí pouze jeden telefonát a nebudete muset běhat po lékárnách a ve spěchu nakupovat léky s vysokou horečkou. Veškeré potřebné léky vám budou dodány domů během půlhodinky. Takové objednávky plníme přednostně, proto není důvod se strachovat o dobu dodání.

Pečujeme o kvalitu námi dodávaného zboží, proto nekupujeme nic v podezřelých nočních obchodech. Spolupracujeme se supermarketem TESCO, ve kterém je kvalita zboží potvrzena příslušnými certifikáty. Ano, u Vietnamců lze nakoupit o něco levněji, ale nikdo Vám nezaručí kvalitu zboží. Jídlo z McDonald´s nebo KFC dovážíme ve speciálních termoboxech, které umožní dodat jídlo teplé a chutné.

Noční kurýr! Nic neprodáváme, jen Vám pomáháme nakoupit a vše potřebné dovézt k Vám v co nejkratší možné době. Jsme tu pro vás!

Nakoupit si u nás můžete buď jako v klasickém e-shopu online, nebo pomoci naší telefonní linky.

Máme otevřeno každý den! Pracovní doba: Každý den: 18:00 - 05:00. Včetně svátků!

Informace a objednávky: 777 053 858.

 

Provozovatel webu: Paper Street Soap Company s.r.o.

IČ 05741530

Spisová značka: C 269902 vedená u Městského soudu v Praze

Kontaktní osoba: Juri Vačugov

jack@pssc.cz

+420 720 637 657 (9:00-17:00) NEplatí pro objednávky!