O nás

Noční kurýr je dodací služba s novým přístupem. Není to jen noční rozvoz alkoholu, potravin, léků a květin. Na Vaše přání vám dovezeme jakékoliv zboží na jakékoliv místo v Praze a okolí. Neprodáváme zboží, jen poskytujeme zprostředkovatelské služby. Vašim jménem nakoupíme požadované zboží a dodáme jej v co nejkratší lhůtě na vámi vybrané místo.

Ceny alkoholu a potravin uměle nezvyšujeme, ale platíte nám pouze za dovoz. Alkohol a potraviny kupujeme podle cen obchodního domu TESCO. Léky nakoupíme podle cen v Lekárně U Sv. Ludmily, atp. Cenu zakoupeného zboží potvrdíme příslušnou účtenkou od Prodávajícího.

Nejčastěji objednávané zboží:

1. Alkohol.

2. Jídlo.

3. Léky.

4. Květiny.

Na webových stránkách uvádíme orientační ceny výše uvedeného zboží. Cena jakéhokoliv jiného Vámi objednaného produktu je cena přímo od prodávajícího.

Máte teplotu? Bolí vás hlava? Nebo došly potřebné léky? Lékárny kolem jsou zavřené a zapomněli jste si koupit potřebné léky? Rychlé dodání léků až domů je pohodlná a spolehlivá služba. Stačí pouze jeden telefonát a nebudete muset běhat po lékárnách a ve spěchu nakupovat léky s vysokou horečkou. Veškeré potřebné léky vám budou dodány domů během půlhodinky. Takové objednávky plníme přednostně, proto není důvod se strachovat o dobu dodání.

Pečujeme o kvalitu námi dodávaného zboží, proto nekupujeme nic v podezřelých nočních obchodech. Spolupracujeme se supermarketem TESCO, ve kterém je kvalita zboží potvrzena příslušnými certifikáty. Ano, u Vietnamců lze nakoupit o něco levněji, ale nikdo Vám nezaručí kvalitu zboží. Jídlo z McDonald´s nebo KFC dovážíme ve speciálních termoboxech, které umožní dodat jídlo teplé a chutné.

Noční kurýr! Nic neprodáváme, jen Vám pomáháme nakoupit a vše potřebné dovézt k Vám v co nejkratší možné době. Jsme tu pro vás!

Nakoupit si u nás můžete buď jako v klasickém e-shopu online, nebo pomoci naší telefonní linky.

Noční kurýr nespí. Jsme tu pro Vás nonstop, 24/7, 365 dní v roce.

Informace a objednávky: +420 608 69 69 69.

info@nocnikuryr.cz

+420 608 69 69 69